Wedstrijden & uitslagen: 1e div | 3e div | 5e div (black) | 5e div | U19 | U14 | U12 | Vrouwen

Stand U14 Beker poule B

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1Hijs Hokij Den Haag U1466001294 - 13
2IJCU Dragons Utrecht U146402845 - 20
3Amsterdam Tigers U146402848 - 17
4Alcmaria Flames Alkmaar U14 Wit6402840 - 25
5UNIS Flyers Heerenveen U146204429 - 32
6IJCCL Capitals Leeuwarden U146105215 - 77
7GIJS Groningen U146006013 - 100

Wedstrijdprogramma U14 Beker poule B

zondag 7 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag U14 GIJS Groningen U14 9 - 1 7 - 0 9 - 0 25 - 1
zaterdag 13 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:30 Groningen GIJS Groningen U14 Amsterdam Tigers U14 0 - 5 0 - 8 2 - 4 2 - 17
zondag 21 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
10:15 Alkmaar Alcmaria Flames Alkmaar U14 Wit GIJS Groningen U14 5 - 0 7 - 2 6 - 1 18 - 3
zondag 28 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 2 - 6 0 - 6 1 - 4 3 - 16
zondag 11 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U14 GIJS Groningen U14 1 - 2 5 - 0 5 - 1 11 - 3
zaterdag 17 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:30 Groningen GIJS Groningen U14 IJCU Dragons Utrecht U14 0 - 2 0 - 7 1 - 4 1 - 13

Copyright © 2018 IJshockey Nederland.

Wedstrijdprogramma U14 Eerste Divisie

zondag 25 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden U14 GIJS Groningen U14 2 - 2 4 - 0 0 - 0 6 - 2
zaterdag 15 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:30 Groningen GIJS Groningen U14 Tilburg Trappers U14 - - -   -  
zaterdag 22 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 - - -   -  
zaterdag 5 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:30 Groningen GIJS Groningen U14 Eindhoven Kemphanen U14 - - -   -  
zondag 13 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
10:15 Alkmaar Alcmaria Flames Alkmaar U14 Wit GIJS Groningen U14 - - -   -  
zaterdag 19 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen U14 Zoetermeer Panters U14 - - -   -  
zondag 20 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:15 Nijmegen Nijmegen Devils U14 GIJS Groningen U14 - - -   -  
zaterdag 26 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:30 Groningen GIJS Groningen U14 IJCCL Capitals Leeuwarden U14 - - -   -  
zaterdag 2 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
13:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen U14 GIJS Groningen U14 - - -   -  
zondag 10 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
10:45 Tilburg Tilburg Trappers U14 GIJS Groningen U14 - - -   -  
zaterdag 16 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:30 Groningen GIJS Groningen U14 Nijmegen Devils U14 - - -   -  
zondag 10 maart 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
14:45 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen U14 GIJS Groningen U14 - - -   -  
zaterdag 16 maart 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen U14 Alcmaria Flames Alkmaar U14 Wit - - -   -  
zaterdag 23 maart 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters U14 GIJS Groningen U14 - - -   -  

Copyright © 2018 IJshockey Nederland.