Wedstrijden & uitslagen: 1e div | 3e div | 5e div (black) | 5e div | U19 | U14 | U12 | Vrouwen

Stand 5e Divisie poule B

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1GIJS Black Spirits14111223175 - 46
2Leiden Gladiators13101221204 - 37
3Enschede Lions12100220138 - 42
4Slapsticks Flyers Heerenveen1160512107 - 103
5IJCCL Capitals Leeuwarden 5147071287 - 87
6Blue Mountain Cougars Hoorn133010667 - 157
7IJCU Zwarte Draken122010446 - 135
8Slapping Studs Enschede 2110011022 - 239

IJCCL Capitals Leeuwarden 5 heeft 2 punten in mindering gekregen.

Wedstrijdprogramma 5e Divisie poule B

zaterdag 6 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken GIJS Black Spirits 0 - 5 0 - 3 2 - 5 2 - 13
zaterdag 27 oktober 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn GIJS Black Spirits 0 - 5 1 - 3 0 - 4 1 - 12
zondag 4 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Black Spirits Enschede Lions 2 - 1 4 - 1 1 - 1 7 - 3
zondag 18 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Black Spirits Leiden Gladiators 0 - 1 1 - 0 2 - 2 3 - 3
zondag 25 november 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen GIJS Black Spirits 2 - 3 2 - 4 3 - 5 7 - 12
zondag 2 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Black Spirits IJCCL Capitals Leeuwarden 5 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 0 *
*) Reglementair
zaterdag 8 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Groningen GIJS Black Spirits Slapping Studs Enschede 2 14 - 0 13 - 1 12 - 0 39 - 1
zondag 16 december 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Black Spirits Blue Mountain Cougars Hoorn 1 - 2 7 - 0 1 - 1 9 - 3
zondag 6 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Black Spirits IJCU Zwarte Draken 5 - 0 10 - 1 13 - 0 28 - 1
zondag 13 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 GIJS Black Spirits 0 - 4 0 - 9 1 - 7 1 - 20
zaterdag 26 januari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Enschede Enschede Lions GIJS Black Spirits 2 - 2 3 - 1 2 - 1 7 - 4
zondag 3 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Leiden Leiden Gladiators GIJS Black Spirits 4 - 3 4 - 0 3 - 1 11 - 4
zondag 10 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 GIJS Black Spirits 2 - 0 1 - 3 0 - 3 3 - 6
zaterdag 16 februari 2019
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Groningen GIJS Black Spirits Slapsticks Flyers Heerenveen 5 - 1 5 - 0 3 - 2 13 - 3

Copyright © 2019 IJshockey Nederland.