Wedstrijden & uitslagen: 1e div | 3e div | 4e div | 5e div | U16 | U14 | U12 | Vrouwen

Stand Eerste divisie

# Team GW W OTW OTV V Pnt GV-GT
1GIJS Groningen 1660001851 - 10
2UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam860021842 - 30
3Tilburg Trappers 3850031536 - 21
4Smoke Eaters Geleen 1e divisie840131328 - 36
5Hijs Hokij Den Haag840041232 - 32
6Dordrecht Lions 1831041127 - 32
7AHOUD Devils Nijmegen73004922 - 41
8Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam93006939 - 46
9Zoetermeer Panters Toekomstteam81115630 - 48
10IJCCL Capitals Leeuwarden 182006623 - 34

Wedstrijdprogramma

zaterdag 23 september 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions 1 Tilburg Trappers 3 1 - 1 2 - 3 0 - 3 - 3 - 7
zaterdag 30 september 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 1 - 3 1 - 3 1 - 1 - 3 - 7
zondag 1 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Zoetermeer Panters Toekomstteam 3 - 1 1 - 1 2 - 0 - 6 - 2
18:15 Groningen GIJS Groningen 1 Smoke Eaters Geleen 1e divisie 7 - 0 3 - 0 1 - 0 - 11 - 0
19:15 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam AHOUD Devils Nijmegen 5 - 0 3 - 0 5 - 0 - 13 - 0
zaterdag 7 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam 1 - 1 2 - 1 4 - 0 - 7 - 2
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Tilburg Trappers 3 1 - 0 0 - 3 0 - 3 - 1 - 6
20:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 Dordrecht Lions 1 2 - 1 0 - 0 1 - 1 - 3 - 2
zondag 8 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:15 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Hijs Hokij Den Haag 1 - 0 2 - 1 3 - 3 - 6 - 4
vrijdag 13 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Tilburg Trappers 3 1 - 3 0 - 2 0 - 2 - 1 - 7
zaterdag 14 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 Smoke Eaters Geleen 1e divisie 0 - 0 0 - 2 0 - 1 - 0 - 3
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 AHOUD Devils Nijmegen 3 - 2 5 - 0 3 - 1 - 11 - 3
20:45 Dordrecht Dordrecht Lions 1 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 2 - 1 0 - 3 1 - 2 - 3 - 6
zondag 15 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam 4 - 1 3 - 0 3 - 0 - 10 - 1
vrijdag 20 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam IJCCL Capitals Leeuwarden 1 4 - 0 2 - 2 0 - 0 - 6 - 2
zaterdag 21 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Hijs Hokij Den Haag 1 - 0 1 - 1 0 - 2 - 2 - 3
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Dordrecht Lions 1 0 - 1 0 - 1 4 - 0 - 4 - 2
zondag 22 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:15 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Tilburg Trappers 3 1 - 1 0 - 0 1 - 0 - 2 - 1
19:15 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam GIJS Groningen 1 2 - 2 0 - 4 1 - 2 - 3 - 8
zaterdag 28 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 1 - 2 2 - 2 0 - 1 - 3 - 5
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions 1 Zoetermeer Panters Toekomstteam 2 - 2 0 - 1 2 - 1 1 - 0PS 5 - 4
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 Hijs Hokij Den Haag 1 - 0 6 - 0 2 - 0 - 9 - 0
zondag 29 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 AHOUD Devils Nijmegen 2 - 1 2 - 1 3 - 0 - 7 - 2
20:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam 2 - 0 1 - 2 2 - 0 - 5 - 2
vrijdag 3 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Dordrecht Lions 1 1 - 1 2 - 2 0 - 1 - 3 - 4
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Smoke Eaters Geleen 1e divisie 4 - 1 2 - 3 1 - 3 1 - 0 8 - 7
zaterdag 4 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam GIJS Groningen 1 0 - 3 1 - 1 1 - 4 - 2 - 8
zondag 5 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Tilburg Trappers 3 2 - 3 1 - 2 0 - 1 - 3 - 6
19:15 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam IJCCL Capitals Leeuwarden 1 2 - 1 2 - 3 3 - 0 - 7 - 4
vrijdag 10 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 2 - 2 2 - 1 2 - 5 - 6 - 8
zaterdag 11 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions 1 Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam 0 - 0 2 - 2 2 - 0 - 4 - 2
20:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 Hijs Hokij Den Haag 0 - 0 0 - 2 2 - 1 - 2 - 3
zondag 12 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:30 Tilburg Tilburg Trappers 3 GIJS Groningen 1 0 - 0 0 - 2 2 - 2 - 2 - 4
zaterdag 18 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Tilburg Trappers 3 0 - 0 1 - 1 4 - 1 - 5 - 2
17:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie IJCCL Capitals Leeuwarden 1 0 - 1 1 - 0 3 - 1 - 4 - 2
zondag 19 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Dordrecht Lions 1 2 - 1 1 - 0 0 - 3 - 3 - 4
17:15 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Zoetermeer Panters Toekomstteam 1 - 0 2 - 1 3 - 0 - 6 - 1
19:15 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam Smoke Eaters Geleen 1e divisie 1 - 1 1 - 3 0 - 2 - 2 - 6
vrijdag 24 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam 1 - 1 0 - 3 1 - 3 - 2 - 7
zaterdag 25 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam AHOUD Devils Nijmegen - - - -   -  
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions 1 GIJS Groningen 1 - - - -   -  
20:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 Tilburg Trappers 3 - - - -   -  
zondag 26 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
vrijdag 1 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
zaterdag 2 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam IJCCL Capitals Leeuwarden 1 - - - -   -  
16:45 Tilburg Tilburg Trappers 3 Smoke Eaters Geleen 1e divisie - - - -   -  
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions 1 AHOUD Devils Nijmegen - - - -   -  
zondag 3 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
17:15 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam - - - -   -  
19:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie GIJS Groningen 1 - - - -   -  
20:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 Dordrecht Lions 1 - - - -   -  
vrijdag 8 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam GIJS Groningen 1 - - - -   -  
zaterdag 9 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions 1 IJCCL Capitals Leeuwarden 1 - - - -   -  
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 Zoetermeer Panters Toekomstteam - - - -   -  
zondag 10 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag AHOUD Devils Nijmegen - - - -   -  
19:15 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
zaterdag 16 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Dordrecht Lions 1 - - - -   -  
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 IJCCL Capitals Leeuwarden 1 - - - -   -  
zondag 17 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:15 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen GIJS Groningen 1 - - - -   -  
19:15 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
20:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 Zoetermeer Panters Toekomstteam - - - -   -  
zaterdag 23 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 Zoetermeer Panters Toekomstteam - - - -   -  
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions 1 Smoke Eaters Geleen 1e divisie - - - -   -  
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam - - - -   -  
zaterdag 30 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie AHOUD Devils Nijmegen - - - -   -  
vrijdag 5 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers 3 AHOUD Devils Nijmegen - - - -   -  
zaterdag 6 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Smoke Eaters Geleen 1e divisie - - - -   -  
zondag 7 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag GIJS Groningen 1 - - - -   -  
17:15 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen IJCCL Capitals Leeuwarden 1 - - - -   -  
19:15 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam Tilburg Trappers 3 - - - -   -  
vrijdag 12 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers 3 Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Dordrecht Lions 1 - - - -   -  
zaterdag 13 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam - - - -   -  
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Zoetermeer Panters Toekomstteam - - - -   -  
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
zaterdag 20 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Zoetermeer Panters Toekomstteam - - - -   -  
zondag 21 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag IJCCL Capitals Leeuwarden 1 - - - -   -  
17:15 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Smoke Eaters Geleen 1e divisie - - - -   -  
18:15 Groningen GIJS Groningen 1 Tilburg Trappers 3 - - - -   -  
19:15 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam Dordrecht Lions 1 - - - -   -  
vrijdag 26 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers 3 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam AHOUD Devils Nijmegen - - - -   -  
zaterdag 27 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 GIJS Groningen 1 - - - -   -  
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions 1 Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam - - - -   -  
vrijdag 2 februari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
zaterdag 3 februari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 Dordrecht Lions 1 - - - -   -  
zondag 4 februari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Smoke Eaters Geleen 1e divisie - - - -   -  
19:15 Amsterdam Amstel Tijgers Amsterdam Toekomstteam Zoetermeer Panters Toekomstteam - - - -   -  
20:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 IJCCL Capitals Leeuwarden 1 - - - -   -  

Copyright © 2017 IJshockey Nederland.