Wedstrijden & uitslagen: 1e div | 3e div | 5e div (black) | 5e div | U19 | U14 | U12 | Vrouwen

Stand Eerste divisie

# Team GW W OTW OTV V Pnt GV-GT
1GIJS Groningen221710453129 - 69
2Eindhoven Kemphanen221701452183 - 52
3UNIS Flyers Heerenveen221323446127 - 79
4Dordrecht Lions221411645107 - 67
5Hijs Hokij Den Haag22130364287 - 76
6Tilburg Trappers22113083991 - 83
7Nijmegen Devils2293283599 - 91
8OrangeGas Capitals Leeuwarden22910122977 - 115
9Smoke Eaters Geleen22902112983 - 108
10Zoetermeer Panters22320171359 - 124
11Red Eagles 's-Hertogenbosch2221019834 - 128
12Amsterdam Tigers2210219552 - 136

Wedstrijdprogramma Eerste divisie

zaterdag 29 september 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Zoetermeer Panters 2 - 1 4 - 1 6 - 0 - 12 - 2
zaterdag 6 oktober 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Utrecht Amsterdam Tigers GIJS Groningen 0 - 1 1 - 4 1 - 4 - 2 - 9
zaterdag 13 oktober 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen UNIS Flyers Heerenveen 2 - 2 2 - 1 2 - 2 - 6 - 5
zaterdag 20 oktober 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden GIJS Groningen 1 - 3 0 - 0 1 - 4 - 2 - 7
zaterdag 27 oktober 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Tilburg Trappers 3 - 0 0 - 2 0 - 3 - 3 - 5
vrijdag 2 november 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen Nijmegen Devils GIJS Groningen 0 - 1 2 - 3 1 - 2 - 3 - 6
zaterdag 10 november 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen GIJS Groningen 0 - 2 3 - 1 1 - 0 - 4 - 3
zaterdag 17 november 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 - 0 4 - 0 0 - 1 - 6 - 1
zaterdag 24 november 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen GIJS Groningen 4 - 2 4 - 0 3 - 1 - 11 - 3
zaterdag 1 december 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Hijs Hokij Den Haag 1 - 0 1 - 2 2 - 0 - 4 - 2
zaterdag 8 december 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions GIJS Groningen 0 - 4 1 - 0 2 - 2 - 3 - 6
vrijdag 14 december 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters GIJS Groningen 0 - 0 1 - 2 1 - 3 - 2 - 5
zaterdag 22 december 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Amsterdam Tigers 3 - 0 1 - 2 2 - 3 - 6 - 5
zaterdag 29 december 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:15 Groningen UNIS Flyers Heerenveen GIJS Groningen 0 - 2 2 - 2 0 - 0 - 2 - 4
zaterdag 5 januari 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen OrangeGas Capitals Leeuwarden 0 - 1 2 - 1 3 - 0 - 5 - 2
vrijdag 18 januari 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers GIJS Groningen 1 - 0 1 - 1 1 - 4 - 3 - 5
zaterdag 19 januari 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Nijmegen Devils 4 - 1 3 - 0 2 - 1 - 9 - 2
zaterdag 26 januari 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Smoke Eaters Geleen 1 - 1 1 - 0 4 - 1 - 6 - 2
zaterdag 2 februari 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch GIJS Groningen 0 - 3 0 - 4 0 - 2 - 0 - 9
zondag 10 februari 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Groningen GIJS Groningen Eindhoven Kemphanen 4 - 2 0 - 1 0 - 2 - 4 - 5
zondag 17 februari 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag GIJS Groningen 0 - 1 1 - 1 1 - 0 0 - 1 2 - 3
zaterdag 23 februari 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Dordrecht Lions 2 - 1 4 - 2 2 - 1 - 8 - 4

Copyright © 2019 IJshockey Nederland.

Wedstrijdprogramma Play Offs Eerste divisie

zaterdag 2 maart 2019, Kwartfinale
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen OrangeGas Capitals Leeuwarden 4 - 0 2 - 0 4 - 0 - 10 - 0
zondag 3 maart 2019, Kwartfinale
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:30 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden GIJS Groningen 2 - 2 2 - 2 0 - 1 - 4 - 5
zaterdag 9 maart 2019, Halve finale
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions GIJS Groningen 1 - 0 1 - 2 1 - 1 1 - 0 4 - 3
zondag 10 maart 2019, Halve finale
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Groningen GIJS Groningen Dordrecht Lions 3 - 0 1 - 0 3 - 3 - 7 - 3
zaterdag 16 maart 2019, Finale
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Eindhoven Kemphanen 0 - 5 0 - 2 0 - 2 - 0 - 9
zaterdag 23 maart 2019, Finale
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen GIJS Groningen 2 - 0 2 - 1 2 - 1 - 6 - 2
zondag 24 maart 2019, Finale
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:45 Groningen GIJS Groningen Eindhoven Kemphanen - - - -   -  

Copyright © 2019 IJshockey Nederland.