Toernooien Gijs Bears
De toernooicommissie van Gijs Bears Groningen heeft als afsluiting van het seizoen 2012-2013 vier toernooien georganiseerd. Op zaterdag 16 maart wordt begonnen met toernooien voor U8, U10 en U12. Zondag 17 maart wordt dit vervolgd met een toernooi voor U17 en op zaterdag 23 maart worden de toernooien afgesloten met een vrouwentoernooi.
16-03-13 | ||||
U8/U10 | Uitslag | |||
10.30-10.55 | Gijs Bears | - | Friesland Flyers 1 | 0 - 4 |
11.00-11.25 | Friesland Flyers 2 | - | Capitals Leeuwarden | 2 - 2 |
11.25-11.40 | Baanverzorging | |||
11.40-12.05 | Gijs Bears | - | Friesland Flyers 2 | 0 - 7 |
12.10-12.35 | Capitals Leeuwarden | - | Friesland Flyers 1 | 4 - 3 |
12.35-12.50 | Baanverzorging | |||
12.50-13.15 | Gijs Bears | - | Capitals Leeuwarden | 0 - 11 |
13.20-13.45 | Friesland Flyers 1 | - | Friesland Flyers 2 | 0 - 4 |
16-03-13 | ||||
U12 | Uitslag | |||
14.00-14.20 | Gijs Bears | - | Friesland Flyers | 0 - 0 |
14.25-14.45 | Amstel Tijgers | - | Capitals Leeuwarden | 0 - 0 |
14.45-15.00 | Baanverzorging | |||
15.00-15.20 | Gijs Bears | - | Red Eagles | 1 - 1 |
15.25-15.45 | Friesland Flyers | - | Capitals Leeuwarden | 1 - 0 |
15.45-15.00 | Baanverzorging | |||
16.00-16.20 | Red Eagles | - | Amstel Tijgers | 1 - 0 |
16.25.16.45 | Gijs Bears | - | Capitals Leeuwarden | 2 - 1 |
16.45-17.00 | Baanverzorging | |||
17.00-17.20 | Friesland Flyers | - | Amstel Tijgers | 1 - 1 |
17.25-17.45 | Red Eagles | - | Capitals Leeuwarden | 1 - 1 |
17.45-18.00 | Baanverzorging | |||
18.00-18.20 | Gijs Bears | - | Amstel Tijgers | 1 - 0 |
18.25-18.45 | Friesland Flyers | - | Red Eagles | 0 - 2 |
17-03-13 | ||||
U17 | Uitslag | |||
10.00-10.30 | Gijs Bears | - | Friesland Flyers | 4 - 2 |
10.35-11.05 | Nat. Damesteam | - | Amstel Tijgers | 4 - 0 |
11.05-11.20 | Baanverzorging | |||
11.20-11.50 | Gijs Bears | - | Antwerp Phantoms | 3 - 0 |
11.55-12.25 | Friesland Flyers | - | Nat. Damesteam | 0 - 1 |
12.25-12.40 | Baanverzorging | |||
12.40-13.10 | Antwerp Phantoms | - | Amstel Tijgers | 5 - 2 |
13.15-13.45 | Gijs Bears | - | Nat. Damesteam | 2 - 2 |
13.45-14.00 | Baanverzorging | |||
14.00-14.30 | Friesland Flyers | - | Amstel Tijgers | 2 - 1 |
14.35-15.05 | Antwerp Phantoms | - | Nat. Damesteam | 1 - 4 |
15.05-15.20 | Baanverzorging | |||
15.20-15.50 | Gijs Bears | - | Amstel Tijgers | 3 - 0 |
15.55-16.25 | Friesland Flyers | - | Antwerp Phantoms | 7 - 1 |
23-03-13 | ||||
SPEELSCHEMA DAMES TOERNOOI
14.30 – 14.50 Racoons1 – Hotpucks …..-…..
14.55 – 15.15 Tilburg –Ned mixteam …..-…..
15.15 – 15.30 Baanverzorging
15.30 – 15.50 Hotpucks – Racoons2 …..-…..
15.55 – 16.15 Racoons1 – Tilburg …..-…..
16.15 – 16.30 Baanverzorging
16.30 - 16.50 Racoons2 – Ned mix. …..-…..
16.55 – 17.15 Hotpucks – Tilburg …..-…..
17.15 – 17.30 Baanverzorging
17.30 – 17.50 Racoons1 – Ned mix. …..-…..
17.55 – 18.15 Racoons2 – Tilburg …..-…..
18.15 – 18.30 Baanverzorging
18.30 – 18.50 Hotpucks – Ned.mix. …..-…..
18.55 – 19.15 Racoons1 – Racoons2 …..-…..